Targi edukacyjne 2016_2mrowiecZakończenie rokuSzkoła 1Gratulacje

Aktualności

Studniówka 2018 Technikum

Studniówka 2018 Technikum

Szykowny polonez  maturzystów, kwiaty dla pedagogów, studniówkowy tort i żywiołowe taneczne harce na parkiecie do białego rana - tak można opisać sobotnią (13.01) studniówkę Technikum im. Augustyna Szpręgi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie. Przyszli ekonomiści i informatycy odliczali symboliczne 100 dni do matury w Hotelu Roal w Czersku.

Uroczystego otwarcia balu dokonał Pan Wicedyrektor Waldemar Czapiewski. Na otwarcie - polonez na 25 par. W pierwszej – Alina Czapiewska i Dawid Zawadzki, a zaraz za nią szczęśliwy wychowawca Pan Bartosz Jabłonecki wraz z żoną potem młodzież i pedagodzy. Maturzyści stanęli na wysokości zadania. Dziewczęta szykownie prezentowały się w wieczorowych sukniach, chłopcy założyli na tę okazję eleganckie garnitury.

Wystrzeliły korki szampana. Były też podziękowania i serdeczne życzenia ze strony abiturientów, w imieniu których wystąpiły Justyna Schulz i Natalia Łącka. Uczniowie przekazali piękne bukiety dla dyrekcji i wychowawcy. Wychowawca klasy 4TEI lekko wzruszony serdecznie dziękował młodzieży i życzył sukcesu w poznawaniu rzeczywistości znacznie bogatszej niż nam się wydaje.

Po części oficjalnej był  uroczysty obiad, przy suto zastawionych stołach. Potem wszyscy ruszyli na parkiet.

Przed północą – konkurs na króla i królową balu, którymi zostali wybrani: Arkadiusz Klapczyński i Alina Czapiewska. Studniówkowy tort był słodką niespodzianką – przy dzieleniu którego stanęli wybrani Król i Królowa.

Przygrywał DJ Marek Suszek oraz Remigiusz Pawlikowski, a taneczne harce - jak nakazuje studniówkowa tradycja - trwały do białego rana.

Bartosz Jablonecki - wychowawca klasy 4TEI