Targi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokumrowiecGratulacjeSzkoła 1

SZPIKOTEKA W ZSP W MALACHINIE Czwartek 30.11.2017! 8:00-17:00 Rejestracja na dawcę szpiku! Zostań Bohaterem!

W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież, dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować. Na szczęście każdy może też pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

Rejestracja nie zajmuje wiele czasu - zamów online pakiet rejestracyjny - pobierz wymaz, wypełnij formularz i odeślij , czekaj na kartę dawcy komórek macierzystych LUB ZGŁOŚ SIĘ DO NAS DO ZSP W MALACHINIE CZWARTEK 30 LISTOPADA 2017r! BĘDZIE PRZEZNACZONE DO TEGO SPECJALNE MIEJSCE GDZIE BĘDZIE MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ NA DAWCĘ SZPIKU!

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZSP w Malachinie