GratulacjeZakończenie rokuSzkoła 2Targi edukacyjne 2016_2mrowiec

Sportowe "Mikołajki" w ZSP w Malachinie

Sportowe

W środę 6 grudnia 2017 roku,  uczniowie klasy 2C Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie: Weronika Turzyńska, Łukasz Narloch, Mateusz Kiełpiński, Emilia Prondzinska i Paulina Czapiewska oraz Dominika Piekarska z klasy 3 TEI,  zorganizowali "Sportowego św. Mikołaja" dla uczniów ze szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku - filia w Malachinie.

Dzieci pod opieką p. Marioli Adamczyk i Jolanty Kowalewskiej, najpierw obejrzały bajkę o tematyce świątecznej, a następnie wzięły udział w przygotowanych i przeprowadzonych przez wolontariuszy z ZSP w Malachinie, konkursach, zabawach i grach na sali sportowej.  Miłym akcentem było spotkanie dzieci ze Świętym  Mikołajem, a właściwie ... Mikołajką, która wręczała specjalnie na tę uroczystość przygotowane drobne prezenty i słodycze. Wspólnie spędzony, atrakcyjnie i aktywnie czas w dzień św. Mikołaja wszystkim uczestnikom przyniósł wiele radości i satysfakcji.

W naszej galerii zdjęcia z imprezy zrobione przez Dominikę Piekarską

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZSP w Malachinie