Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 1mrowiecSzkoła 2Gratulacje

Wspólne sprzątanie Cmentarza Honorowego w Czersku

W poniedziałek 30 października  uczniowie klas 1E i 3E  z wychowawczyniami p. Ewą Bloch i p. Justyną Rokita sprzątali groby i zapalali znicze na Cmentarzu Honorowym w Czersku.

Tego dnia nie byli jedynymi, którzy zadbali o świąteczny wystrój cmentarza. Przy pracach porządkowych spotkali się z grupą młodzieży ze Szkoły Specjalnej w Czersku i ich opiekunami: dyrektorem Leszkiem Mrozińskim i p. Małgorzatą Strzelewicz.

W tym miejscu zauważyć należy, że prace pielęgnacyjne na Cmentarzu Honorowym od lat systematycznie i z wielkim zaangażowaniem wykonują:  uczestnicy i pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy w Czerskuj, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku oraz  uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Inicjatywa tych środowisk i ich praca zasługuje na uznanie i serdeczne podziękowania.

Pozdrawiam serdecznie Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZSP w Malachinie

W naszej galerii zdjęcia ze sprzątania cmentarza wykonane przez panią Justynę Rokita