Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 1GratulacjeSzkoła 2Zakończenie roku

Aktualności

Tym razem finał powiatowy w futsalu nie dla nas !

Tym razem finał powiatowy w futsalu nie dla nas !

W czwartek 9 listopada br. w hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku, odbyły się eliminacje do finału powiatowego Licealiady Młodzieży Szkolnej w Halowej piłce nożnej chłopców czyli futsalu. Jak zwykle na tym szczeblu rozgrywek spotkały się na hali w Czersku druzyny LO Czersk, ZSP Brusy i nasza szkoła. W pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć z drużyną z ZSP w Brusach. Po zaciętym meczu przegraliśmy niestety  0 : 1. Pozostało zatem wierzyć, że  w następnym meczu ogólniak z Czerska wygra z Brusami co po wygraniu maczu z LO dałoby szanse wygrania turnieju. Niestety los nie okazał się łaskawy dla drużyny prowadzonej przez pana Roberta Pruszaka i tym samym dla nas, bowiem ogólniak przegrał z drużyną z Brus 1 : 2 .   Tym samym jasne się stało, że eliminacje wygrała drużyna ZSP z Brus prowadzona w tym roku przez pana Karola Gierszewskiego i to ona wystąpi w finale powiatowym w Chojnicach. Mecz trzeci czyli ZSP Malachin z LO Czersk był więc tylko meczem o honor. Tym razem lepsza okazała się drużyna z LO, która wygrała z nami 3 : 2

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Martin Bąk i Adrian Lorbiecki z klasy 2B, Szymon Ginter i Kamil Prondziński z klasy 3B, Paweł Miętki i Kevin Wojciechowski z klasy 2C, Kacper Kleina  klasy 1C, Julian Żywicki z klasy 2D, Oskar Konwalski z klasy 3C oraz Nikodem Lipski i Szymon Żuchowski z klay 3TEI. Drużynę wyselekcjonował i poprowadził pan Marcin Czapiewski.

tndsc0032.jpg (800 x 450)

tndsc0035.jpg (800 x 450)

tndsc0027.jpg (800 x 450)

Zdjęcia z turnieju autorstwa pana wicedyrektora możecie obejrzeć w naszej GALERII

wc