Szkoła 1GratulacjeTargi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokuSzkoła 2

Rozpoczęły się matury !!!

Absolwenci Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie w czwartek 4 maja rozpoczęli egzaminy maturalne pisemnym egzaminem z języka polskiego.  Do egzaminu przystąpiło 30 osób. Po wyjściu z sali egzaminacyjnej ok. godz. 12.00  zdający oceniali, że egzamin nie był bardzo trudny, ale jak było naprawdę pokażą wyniki. Przypomnijmy, że aby zdać egzamin pisemny wystarczy uzyskać 30% punktów możliwych do zdobycia.

W piątek 5 maja maturzyści będą pisać najtrudniejszy w ich ocenie egzamin z matematyki. Kolejne dni to egzaminy z języka angielskiego - 8 maja, WOSu i informatyki - 10 maja, z języka niemieckiego - 11 maja, biologii - 12 maja, historii - 15 maja i wreszcie geografii - 16 maja. Egzaminy ustne z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego będą odbywać się w naszej szkole w dniach 16 - 19 maja.

Później krótki odpoczynek do 12 czerwca i kolejne egzaminy, tym razem zawodowe. Absolwentom życzymy szczęścia i na egzaminach maturalnych i zawodowych.

Pozdrawiam Elwira Bieszke