Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 2mrowiecSzkoła 1Gratulacje

Podsumowanie wyników zawodów sportowych rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej, w których brały udział drużyny ZSP w Malachinie

Wiosna to okres rozgrywania szeregu zawodów sportowych, które w szkolach ponadgimnazjalnych odbywają sie w ramach powołanej przez SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY "Licealiady Młodzieży Szkolnej". Przypomnijmy, że SZS jest dobrowolnym, powszechnym i samorządnym stowarzyszeniem sportowo - wychowawczym uczniów, nauczycieli i innych osób działających dla zdrowia, aktywności ruchowej i sportu dzieci i młodzieży szkolnej.

W ramach tych rozgrywek do eliminacji gminnych Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt przystapiły nasze dziewczęta prowadzone przez pana Janusza Sękowskiego. Zawody odbyły sie na naszej sali gimnastycznej, a nasza drużyna rywalizowała z dziewczetami z ZSP w Brusach i LO w Czersku.