Szkoła 1Targi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokuGratulacjeSzkoła 2

Aktualności

JEST PUCHAR!!!

W dniu 29 listopada br. na hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku odbył się finał powiatowy tegorocznej edycji Licealiady Młodzieży Szkolnej w FUTSALU. Do walki o główne trofeum czyli tytuł mistrza powiatu chojnickiego szkół ponadgimnazjalnych Licealiady Młodzieży Szkolnej w Futsalu na rok 2012 oraz możliwość reprezentowania powiatu na szczeblu wojewódzkim tych rozgrywek, przystąpiły reprezentacje czterech szkół. Jak do tego doszło? W Chojnicach, odbyły się  trzy turnieje w ramach etapu miejskiego Licealiady. W pierwszym  turnieju  rywalizowały następujące szkoły: Technikum nr 2 Chojnice, Zespół Szkół Chojnice, Technikum nr 3 Chojnice, a w  drugim : Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Chojnice, II Liceum Ogólnokształcące Chojnice. Swoje grupy wygrały reprezentacje ZS Chojnice, ZSP nr 1 w Chojnicach i zgodnie z regulaminem rozgrywek awansowały do turnieju powiatowego.

W trzecim turnieju  tzw.  ”barażowym”,  o którym możecie przeczytać  w poprzednim artykule na naszej stronie, spotkały się drużyny, które zajęły drugie miejsca w rozgrywkach w Czersku i Chojnicach. Tu najlepszą drużyną okazała się nasza reprezentacja czyli ZSP Malachin, wyprzedzając Technikum nr 3 Chojnice i II LO Chojnice i uzyskała prawo do  wzięcia udziału w finale powiatowym.
Najlepszą drużyną turnieju finałowego rozgrywanego systemem „ każdy z każdym” okazała się reprezentacja ZSP nr 1 Chojnice, która wygrała wszystkie mecze i ona będzie reprezentować  Powiat Chojnicki  3 grudnia 2012 r.  na półfinale wojewódzkim , który rozegrany zostanie w Starogardzie Gdańskim. Pozostałe trzy drużyny miały identyczną zdobycz punktową bowiem zanotowały po jednym zwycięstwie i dwóch porażkach. W tej sytuacji o kolejności miejsc zdecydowały tzw. "małe bramki”. Drugie miejsce zajęła drużyna ZS Chojnice,  trzecie miejsce my  ZSP Malachin, a czwarte ZSL Czersk. 
Oto kolejność spotkań i wyniki: 
ZSP nr1 Chojnice – ZSP Malachin  3:2
ZS Chojnice – ZSL Czersk  2:3 
ZSP nr 1 Chojnice – ZS  Chojnice  5:1,
ZSP Malachin  – ZSL Czersk  3:1
ZSP nr1 Chojnice – ZSL Czersk 3:0 
ZSP Malachin  – ZS Chojnice  0:5  
Trzecie miejsce to jednak dumne miejsce na podium zwycięzców za co wszystkim naszym zawodnikom i trenerom serdecznie DZIĘKUJEMY!

druzyna.jpg - 100.00 Kb

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Drążek, Maksymilian Keister, Sławomir Lipski, Damian Kaszubowski, Mateusz Remisz, Burchardt Patryk, Kuś Paweł, Piotr Karczyński,Jakub Pstrong, Błażej Jasnoch, Łukasz Gliniecki i Damian Andrzejewski, Kamil Łukasik, Sebastian Pstrąg.

Trenerem drużyny jest pan Marcin Czapiewski

Zapraszamy do naszej GALERII!