mrowiecSzkoła 1Targi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokuGratulacje

Aktualności

Finał powiatowy Licealiady Młodzieży Szkolnej w Futsalu

Finał powiatowy  Licealiady Młodzieży Szkolnej w Futsalu

We wtorek 22 listopada br. na hali sportowej OSIR-u w Chojnicach odbył się finał powiatowy tegorocznych rozgrywek Licealiady Młodzieży Szkolnej w FUSALU. W finale wystąpiły trzy najlepsze drużyny naszegp powiatu wyłonione w eliminacjach miejskich i gminnych. W tej doborowej trójce znalazła się w tym roku nasza drużyna prowadzona przez pana Marcina Czapiewskiego, która wystąpiła w składzie: Martin Bąk, Szymon Ginter, DamianGruźliński, Krzysztof Klaman, Oskar Konwalski, Nikodem Lipski, Paweł Miętki, kamil Prondzinski, Kamil Radniecki,, Karol Sękowski, Tomasz Słominski, Kevin Wojciechowski i Szymon Żuchowski.
Obok naszej drużyny w finale znalazły się dwie drużyny chojnickie: ZS Chojnice i ZSP nr 2 Chojnice.

Zwycięską drużyną turnieju rozgrywanego systemem „ każdy z każdym”, okazała się reprezentacja ZS Chojnice i ona będzie reprezentować  powiat 1  grudnia na półfinale wojewódzkim. Drugie miejsce zajęła drużyna ZSP  nr 2 Chojnice, a trzecie miejsce my czyli ZSP w Malachinie.

Kolejność spotkań i wyniki:

ZS Chojnice – ZSP nr 2 Chojnice  3:3

ZSP nr 2 Chojnice – ZSP Malachin   3:0

ZS Chojnice– ZSP Malachin  9:1

No cóż, trzecie miejsce na 11 drużyn, które przystąpiły do tegorocznych rozgrywek ujmy nam nie przynosi, a puchar który przywieźli nasi chłopacy z tych zawodów jest niezwykłej urody i pięknie będzie się prezentował w naszej gablocie trofeów sportowych, motywując następców do jeszcze lepszych wyników.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Chojnicach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Chojnicach,  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie.

wc