Szkoła 1Zakończenie rokuGratulacjeTargi edukacyjne 2016_2mrowiec

Aktualności

Zwycięstwo naszych futsalowców

Zwycięstwo naszych futsalowców

W środę 16 listopada br.na hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku odbyły się eliminacje powiatowe Licealiady Młodzieźy Szkolnej w Futsalu, w których jak co roku na tym szczeblu rozgrywek rywalizowały ze sobą drużyny LO Czersk, ZSP Brusy i ZSP Malachin. Gospodarzem turnieju była nasza szkoła, która wygrała te rozgrywki w roku ubiegłym.

W pierwszym meczu spotkały się drużyny ZSP Malachin i ZSP Brusy. Po bardzo wyrównanym meczu zwyciężyli chłopcy z Malachina 1:0, a zwycięską bramkę zdobył Tomasz Słomiński.

W drugim meczu spotkały się drużyny ZSP Malachin i LO Czersk. Mecz okazał się dla drużyny gospodarzy czyli ZSP Malachin dużo łatwiejszy bowiem futsalowcy ZSP wygrali tym razem różnicą trzech bramek 4:1, gwarantując sobie zwycięstwo w turnieju i występ w finale powiatowym w Chojnicach.

Trzeci mecz pomiędzy drużynami LO Czersk i ZSP Brusy zakończył się wygraną chłopców z LO, którzy tym samym zajęli drugie miejsce w tegorocznych rozgrywkach.

Poniżej szczegółowy wykaz wyników meczów i zdobywców bramek:

ZSP Brusy – ZSP Malachin 0:1

Bramkę dla ZSP Malachin zdobył Tomasz Słomiński

ZSP Malachin – LO Czersk 4:1

Bramki dla ZSP Malachin zdobyli: Martin Bąk, Szymon Ginter, Nikodem Lipski, Kevin Wojciechowski

Bramkę dla LO Czersk zdobył Bartosz Czupryński

ZSP Brusy – LO Czersk 3:5

Bramki dla LO Czersk zdobyli: Bartosz Czupryński, Patryk Pliszka, Kamil Zaręba i Kacper Skowroński 2

Bramki dla ZSP Brusy zdobyli: Krzysztof Knut i Kamil Sobczyk 2

Nie wypada nadmienić w tym miejscu, że trenerem - koordynatorem naszej drużyny jest pan Marcin Czapiewski, a w przygotowanie zawodów zaangażowana była jak zwykle pani Justyna Rokita. Opiekę medyczną sprawowała tradycyjnie nasza pani pielęgniarka Beata Klaman, która jest też autorką prezentowanych w naszej galerii zdjęć z turnieju.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tych rozgrywek!

wc