GratulacjeZakończenie rokuSzkoła 2Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 1

Niespodziewany sukces naszych piłkarzy ręcznych!

Wczoraj 28 listopada br. ogromny sukces odniosła nasza męska drużyna piłki ręcznej. Na hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku wygrała mecz z drużyną Liceum Ogólnokształcącego im. Wincentego Pola w Czersku, którego stawką było mistrzostwo powiatu chojnickiego Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej na rok 2012. Mecz był niezwykle zacięty, a szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną raz w drugą stronę. W końcówce spotkania drużyna LO grała w przewadze jednego zawodnika, ale mimo tego to nasza drużyna odniosła historyczne  zwycięstwo 26 : 21 Trudno w to uwierzyć, ale to Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie jest mistrzem powiatu chojnickiego w piłce ręcznej w roku szkolnym 2012/2013. W tej sytuacji będziemy reprezentować powiat chojnicki na kolejnym  szczeblu tych rozgrywek czyli półfinale wojewódzkim, który zostanie rozegrany we wtorek 4 grudnia  na hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku. Będziemy gospodarzami tego turnieju i zmierzymy się z mistrzami powiatów kościerskiego i starogardzkiego. To czego dokonali nasi reprezentanci już przeszło do historii szkoły, ale nie mając niczego do stracenia możemy pokusić się o jeszcze większy sukces. Mistrzostwo województwa pomorskiego? Czemu nie?

reczna_1.jpg - 62.91 Kb

Nasza mistrzowska drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Linda, Sebastian Zawadzki, Łukasz Gliniecki, Dariusz Bartczak, Damian Kaszubowski, Michał Hrynewka, Patryk Klunder, Kamil Łukasik, Adam Kolasiński,  Piotr Karczyński, Jakub Pstrong i Sebastian Pstrąg.

Więcej zdjęć w naszej galeri. Zapraszamy!