Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 2GratulacjeZakończenie rokumrowiec

Dzień Edukacji Narodowej w ZSP w Malachinie

W poniedziałek 13-go października 2014 r. na sali gimnastycznej miała miejsce tradycyjna uroczystość związana z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Zanim jednak szkolna grupa teatralna zaprezentowała  przygotowane pod kierownictwem swojego niezastąpionego opiekuna czyli panią Iwonę Chmielewską przedstawienie, pani dyrektor wręczyła medale i dyplomy dla najlepszych sportowców rozegranych na stadionie miejskim w Czersku mistrzostw szkoły w lekkioatletyce. Przypominam tylko, że medale odebrali: Tomasz Czarnowski z klasy 2B za rekord szkoły w biegu na 100 m i Marzena Hudziak z klasy 1D za najwszechstronniejszą zawodniczkę mistrzostw. Po rozdaniu nagród dla sportowców pani dyrektor głos oddała szkolnym artystom, którzy w kilku scenkach rodzajowych przedstawili trud niesienia kaganka oświaty oddając tym samym honory wszystkim nauczycielom, którzy się ego trudu podejmują.