mrowiecSzkoła 2Szkoła 1GratulacjeZakończenie roku

Cyberprzemoc

Od tygodnia możecie oglądać za pośrednictwem naszej strony internetowej serwis internetowy stworzony przez Krzysztofa Gromowskiego z klasy 3TI na konkurs "Cyberprzemoc kontra Cyberprzemoc - Razem tworzymy lepszy Internet" Konkurs realizowany jest z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2014. Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Chojnicach, Centrum Edukacyjno - Wdrożeniowe w Chojnicach oraz Poradnia Psychologiczno - Pedagogixczna w Chojnicach. Krzysztof przystąpił do tego konkursu tworząc pracę w kategorii "Projekt aplikacji internetowej" Żeby zobaczyć i ocenić serwis internetowy Krzysztofa wystarczy wpisać do przeglądarki internetowej adres: www.gromek.y0.pl  lub na naszej stronie w menu po lewej stronie na samym dole kliknąć zdjęcie twórcy z napisem "Konkurs Cyberprzemoc".

Jutro rozstrzygnięcie tego konkursu. Trzymajcie kciuki za naszego młodego zdolnego informatyka, aby to jego aplikacja okazała się najlepsza. No i gorąco zachęcamy do odwiedzania serwisu i zdobywania wiedzy na bardzo aktualny obecnie temat jakim jest cyberprzemoc, aby samemu nie ulec temu zjawisku i ustrzec innych bliskich i znajomych przed niebezpieczeństwem płynącym z Internetu.

wicedyrektor