mrowiecTargi edukacyjne 2016_2Szkoła 1Szkoła 2Zakończenie roku

O finał powalczymy w barażach

Również w dniu dzisiejszym 20 listopada br. w eliminacjach do finału powiatowego Licealiady  Młodzieży Szkolnej w Futsalu walczyła nasza męska drużyna prowadzona przez pana Marcina Czapiewskiego. Na hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku zajęła drugie miejsce wygrywając z drużyną ZSP Brusy i przegrywając w drugim spotkaniu z LO Czersk. Ponieważ drużyna LO Czersk wygrała również z zespołem ZSP z Brus to ona została zwycięzcą tych eliminacji, a my zajmując drugie miejsce o udział w finale powiatowym tych rozgrywek walczyć będziemy jeszcze raz 26 listopada w hali Centrum Parku w Chojnicach. Trzymamy kciuki za naszych chłopaków bo pokazali, że stać ich na naprawdę dobrą piłkę. Dziś zabrakło trochę szczęścia, ale wierzymy, że za tydzień los się właśnie do nas uśmiechnie.