mrowiecZakończenie rokuTargi edukacyjne 2016_2Szkoła 1Gratulacje

Świetny wynik naszych piłkarek ręcznych!

Dziś 20 listopada br. duży sukces odniosła nasza dziewczęca drużyna piłki ręcznej prowadzona przez panią Justynę Rokita. Na hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku zajęła drugie miejsce w finale powiatowym Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt, w którym wystąpiły cztery drużyny: Liceum Ogólnokształcące z Czerska, ZSP nr 1 z Chojnic, ZS z Chojnic i ZSP w Malachinie.

Nasze dziewczęta przegrały pierwszy mecz z LO Czersk 2 : 9, ale dwa kolejne wygrały wysoko. Najpierw rozprawiły się z drużyną ZSP nr 1 z Chojnic 12 : 1, a potem z drużyną ZS z Chojnic 11 : 4 i puchar oraz dyplom za drugie miejsce stał się faktem historycznym. Będziecie mogli te trofea oglądać w naszej gablocie pucharów na sali gimnastycznej. Gratulujemy!!!