mrowiecTargi edukacyjne 2016_2GratulacjeSzkoła 2Szkoła 1

Wielki sukces naszych sprzedawców na konkursie wojewódzkim

Dnia 26 kwietnia 2013r. w Zespole Szkół Budownictwa Okrętowego w Gdańsku odbyła się 15 edycja wojewódzkiego „Konkursu na najlepszego ucznia w zawodzie sprzedawca”. Do konkursu przystąpiło 30 uczniów z następujących miejscowości: Gdańsk, Gdynia, Tczew, Reda, Ustka, Puck, Kartuzy, Kościerzyna, Chojnice, Malachin, Starogard Gdański, Kwidzyn, Wejherowo, Pruszcz Gd., Rumia, Żukowo

Z naszego powiatu chojnickiego udział wzięły 2 szkoły:

1)      ZSP w Malachinie  w składzie: Joanna Milkowska i Justyna Stasiszyn–

opiekun: Kazimierz Bieszke i Renata Jaworska

2)      ZSP nr 2 Chojnice w składzie: Natalia Zonnabend  i Małgorzata Stuwe –

opiekun: Romuald Szmyt

Konkurs wojewódzki składał się z 2 etapów:

1)      Część pisemna - która polegała na komputerowym rozwiązaniu testu składającego się z 70 zamkniętych pytań – gdzie udział brali wszyscy uczestnicy

2)      Część praktyczna – jednocześnie finałowa (udział brało 6 najlepszych osób z części pierwszej), polegająca na zorganizowaniu stanowiska sprzedażowego i obsłudze klienta.

Do części praktycznej z naszego powiatu zakwalifikowała się z piątą lokatą  Joanna Milkowska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie. Justynie Stasiszyn z ZSP w Malachinie zabrakło 1 punktu, by również walczyć w finale konkursu wojewódzkiego. W ostatecznym rozliczeniu w wojewódzkim konkursie w Gdańsku na najlepszego ucznia w zawodzie sprzedawca uczennica powiatu chojnickiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie – Joanna Milkowska zajęła V miejsce, a Justyna Stasziszyn również z ZSP w Malachinie VII.

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel

W naszej galerii zdjęcia wykonane przez p. Renatę Jaworską.