Szkoła 1GratulacjeSzkoła 2Zakończenie rokuTargi edukacyjne 2016_2

"Poloneza czas zacząć" czyli studniówka 2013

W piątek 18 stycznia br. dokładnie na 109 dni przed egzaminami maturalnymi, uczniowie klas czwartych Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie, bawili się na tradycyjnym Balu Studniówkowym w Sali Bankietowej  „Na Fali” w Czersku.

image
Specjalnie na tę uroczystość, pięknie przystrojona przez głównych organizatorów studniówki (Magdalenę Siwiak, Anetę Elak, Emilię Bartkiewicz, Annę Wrycz-Rekowską, Dawida Czapiewskiego, Sabinę Kaszubowską, Kamila Piliszko, Patryka Neumana, Grzegorza Ziółkowskiego, Anetę Knitter i Martę Wajdzik, pod kierunkiem p. Danuty  Sękowską i p. Kamili Cierzan - Czapiewskiej) sala bankietowa, elementy stroju uczestników zabawy, różne gadżety, a nawet tradycyjny polonez, utrzymane były w konwencji filmów o słynnym agencie 007 czyli J Bondzie, a to z okazji 50 -lecia tej serii filmowej. Gości uroczyście przywitali Grzegorz- Bond-Ziółkowski i Dawid-Bond-Czapiewski, którzy zajęli się również pełną konferansjerką tej imprezy. Tradycyjnie słowa „poloneza czas zacząć” wypowiedziała pani dyrektor Elwira Bieszke Binnebesel i ten jedyny, niezwykły w życiu każdego maturzysty bal został rozpoczęty.
W czasie Studniówki uczniowie klasy 4TEI (Patrycja Glazer, Sabina Kaszubowska, Andżelina Reszczyńska, Weronika Dobek, Kamila Wielgosz, Sylwia Fierek, Martyna Szwedowska, Kamil Piliszko, Jan Konefka, Damian Dobek, Dawid Reszka, Łukasz Węsierski i Grzegorz Ziółkowski jako narrator) zaprezentowali  muzyczne  scenki kabaretowe „ Z życia szkoły wzięte”  na temat swoich ulubionych nauczycieli, "nie oszczędzjąc" przy tym swojej ukochanej wychowawczyni  p. Magdaleny Kucharskiej.
W tym roku wyjątkowo nie wybierano Króla i Królowej Balu lecz Bonda i Dziewczynę Bonda studniówki. Dokładnie o północy Pani Dyrektor ogłosiła wyniki głosowania: Bondem Studniówki 2013 został Dawid Czapiewski, a Dziewczyną Bonda - Paulina Stopa, natomiast w kategorii Bond-nauczyciel i Dziewczyna Bonda-nauczycielka te zaszczytne tytuły przypadły panu Kazimierzowi Bieszke i pani Danucie Sękowskiej. Z kolei panowie Krzysztof i Jakub Przytarscy z Czerska, którzy studniówkę filmowali i fotografowali wybrali Miss i Mistera Foto studniówki. Miss Foto została Sabina Kaszubowska, a Misterem Foto  Patryk Lemańczyk.
Po wspaniałej zabawie przy suto zastawionych wykwintnym jadłem stołach pozostaną na pewno niezapomniane wspomnienia i dobry nastrój, który uprzyjemni trud ostatniego etapu przygotowywania się  do egzaminu maturalnego.