Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 1Zakończenie rokuSzkoła 2mrowiec

Uwagi do planu lekcji

To już jest koniec... wakacji niestety ! Czas pomyślec o nowym roku szkolnym 2017/2018. Na naszej stronie internetowej po wybraniu z górnego menu DLA UCZNIÓW / PLAN LEKCJI możecie już zapoznać się z obowiązującym od wtorku 5 wrzesnia 2017 r. planem lekcji. Plan nie zawiera jeszcze szczegółowego przydziału sal lekcyjnych i zostanie uzupełniony o taki przydział w drugim tygodniu nauki.

Ponadto ważna uwaga do planu jest taka, że klasy 1B i 1C w piątki mają lekcje co 2 tygodnie, począwszy od piatku 8 września. To znaczy, że przychodzą do szkoły w piatki 8.IX, 22.IX, 6.X, 20.X, 3.XI, 17.XI, 1.XII, 15.XII, 5.I, 19.I, 16.II, 2.III, 16.III, 13.IV, 27.IV, 11.V, 25.V, 8.VI i 22.VI.  W pozostałe piątki chodzą na praktyczną naukę zawodu.

Podobnie klasy 3B, 3C i 3D też mają lekcje w piątki co 2 tygodnie, ale począwszy od piatku 15 września. To znaczy, że przychodzą do szkoły w piatki 15.IX, 29.IX, 13.X, 27.X, 10.XI, 24.XI, 8.XII, 22.XII, 12.I, 26.I, 23.II, 9.III, 23.III, 6.IV, 20.IV, 4.V, 18.V, 1.VI i 15.VI.  W pozostałe piątki chodzą na praktyczną naukę zawodu.

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywaja sie co 2 tygodnie, lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach planu będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu, np. klasa 1B będzie miała w piatek dwie chemie, dwa wuefy, dwie matematyki i dwie fizyki czyli razem 8 lekcji.

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktykach zawodowych. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do owiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Życzę powodzenia w nowym roku szkolnym, wielu sukcesów w nauce, sporcie, w konkursach zawodowych i przedmiotowych i przede wszystkim satysfakcji z wybranego zawodu.

Wicedyrektor - Waldemar Czapiewski