Szkoła 1Targi edukacyjne 2016_2GratulacjeSzkoła 2mrowiec

ZAPROSZENIE DO ZSP W MALACHINIE NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY oraz MALACHIŃSKI FESTYN SOŁECKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA i 35-tą AKCJĘ KRWIODAWSTWA

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie i Sołtys Malachina  zapraszają w piątek 2 czerwca 2017 r. od godz. 11.30 wszystkich gimnazjalistów klas trzecich wraz z opiekunami na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY, a dzieci z Mokrego i Malachina w raz z opiekunami  na FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA.

Program Dnia Otwartego ZSP w Malachinie i Festynu Sołeckiego z okazji Dnia Dziecka :

-    prezentacja oferty edukacyjnej ZSP w Malachinie i zwiedzanie szkoły,

-   prezentacja przedsiębiorców reprezentujących zakłady, w których uczniowie odbywają praktyczną naukę zawodu,

-    losy absolwentów - przykłady dobrych praktyk

-    pokazy fryzjerskie, kulinarne i wielu innych talentów

-    dla każdego gimnazjalisty upominek promocyjny!

-    atrakcje kulinarne- gril, kanapki, popcorn, pizza, napoje, słodycze

-    dla dzieci konkursy z nagrodami, wata cukrowa, baloniki, przejażdżka wozem strażackim, dmuchane zjeżdżalnie itp itd

a poza tym pokazy udzielania pierwszej pomocy  i 35-ta szkolna  akcja krwiodawstwa

W imieniu całej społeczności ZSP w Malachinie oraz sołectwa Malachin

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Elwira Bieszke-Binnebesel - dyrektor ZSP w Malachinie oraz Kamila Narloch - sołtys sołectwa Malachin

Ponadto informujemy w imieniu pracodawców poszukiwanych na rynku pracy zawodów: np. piekarz, cukiernik, wędliniarz, stolarz, kucharz, ślusarz,  murarz-tynkarz, itp. o możliwości podjęcia u nich praktycznej nauki zawodu. Kierownik szkolenia praktycznego ZSP  w Malachinie p. Danuta Sękowska dysponuje wykazem pracodawców gotowych przyjąć uczniów na praktyczną naukę zawodu.

Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZSP w Malachinie