mrowiecGratulacjeSzkoła 2Szkoła 1Zakończenie roku

Aktualności

Niesamowity finał mistrzostw szkoły w futsalu

W piątek 3 marca 2017 r. na parkiecie naszej sali gimnastycznej został rozegrany finał tegorocznych mistrzostw szkoły w futsalu. Przez eliminacje klasowe szczęsliwie do dzisiejszego finału przebrnęły drużyny klas 3A i 2D. Mecz dzisiejszy pokazał, że były to drużyny godne tytułu mistrza szkoły bowiem pokazały dużą klasę dostarczając licznie zgromadzonej na trybunkach publiczności, niesamowitych emocji. Obie drużyny rozpoczęły mecz ostrożne jakby chciały rozpoznać słabe strony przeciwnika. Pierwsi zaatakowali zawodnicy klasy 2D w której pierwsze skrzypce grał zaprawiony w tego typu bojach Oskar Konwalski I to on zdobył pierwszego gola tego meczu. Chwilę później fantastycznym strzałem z daleka wyrównujaca bramkę zdobył Kacper Karnowski z 3A. Potem w zamieszani pod bramką 3A gola głowa zdobył ? z 2D i było 2 : 1 dla 2D. Ale znowu nie długo było dane cieszyć się prowadzeniem zawodnikom 21D bowiem znów pięknym strzałen z za linii 9 metrów popisał sie Kacper Karnowski i pierwsza połowa zakończył sie remisem 2 : 2. W drugiej połowie zawodnicy obu drużyn nie byli już tak skuteczni i długo utrzymywał sie wynik z pierwszej połowy. I kiedy już wydawało sie, że dogrywka będzie nieunikniona niegroźny wydawałoby się strzał z daleka zawodnika klasy 2D zaskoczył kompletnie bramkarza klasy 3A i wylądował w siatce ustalaja tym samym wynik finału na 3 : 2 dla klasy 2D. Tym samym to 2D została Mistrzem Szkoły w futsalu na rok szkolny 2016/2017. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pokonanym za stworzenie wspaniałego widowiska.