Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 2Szkoła 1Zakończenie rokuGratulacje

Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. ZSP Malachin na czwartym miejscu

01.02.2017r. w sali sportowej Technikum nr 2 w Chojnicach rozegrany został Powiatowy Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.  Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji powiatu chojnickiego na Półfinał Wojewódzki Licealiady Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

W zawodach  wzięli udział uczniowie następujących szkół ponadgimnazjalnych: Technikum nr 2  Chojnice, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Chojnice, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Chojnice, II Liceum Ogólnokształcące Chojnice, Zespół Szkół Chojnice, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Brusy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Malachin. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach, męskiej i żeńskiej systemem „do dwóch przegranych”.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Chojnicach i Technikum nr 2 w Chojnicach.  Sędzią zawodów był Marek Kujawa.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
Dziewczęta:
1. Patrycja Drobińska - II LO Chojnice
2. Weronika Jażdżewska-  II LO Chojnice
3. Pieragowska Martyna -  II LO Chojnice
Dziewczęta drużynowo:
1. II LO Chojnice
2. ZS Chojnice
3. ZSP nr 1 Chojnice

Chłopcy:
1. Sławomir Napiontek -  ZSP Brusy
2. Paweł Kłodziński  - ZSP nr 2 Chojnice