mrowiecZakończenie rokuSzkoła 2Szkoła 1Targi edukacyjne 2016_2

STUDNIÓWKA ZSP W MALACHINIE W KONWENCJI STAR WARS

W sobotę 07 stycznia 2017 odbył się tradycyjny bal studniówkowy uczniów Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie.

W tym roku uczniowie klasy 4TEI  zorganizowali bal w Domu Weselnym Wielewiak we Wielu. Zaproszenia, pięknie udekorowana sala, polonez ,przebieg uroczystości, urozmaicone menu, oryginalny tort oraz oprawa muzyczna  utrzymane były w konwencji Star Wars. Organizacją  Studniówki 2017’ zajęły się uczennice klasy 4 technikum: Katarzyna Grzywacz, Julia Czapiewska i Oliwia Łangowska.

Całość uroczystości poprowadzili Katarzyna Grzywacz i Krzysztof Klaman.

Tradycyjnie Studniówkę rozpoczęto polonezem.

Podczas balu wybrano Miss i Mistera Studniówki 2017 którymi zostali Julia Czapiewska i Szymon Pokrzywinski.

Pyszny tort ufundowany przez wychowawcę klasy p. Piotra Kosobuckiego pokroili: Julia Czapiewska, Krzysztof Klaman (wybrani przez swoją klasę do reprezentowania  szkoły w konkursie Czasu Chojnic na Miss i Mistera Studniówki 2017 Powiatu Chojnickiego) oraz Szymon Pokrzywinski.

Oprawę muzyczną zapewnił zespół QEST ze Szlachty. Zdjęcia ze Studniówki zrobione przez p. Małgorzatę Knapik można obejrzeć na wizji lokalnej www.wizjalokalna.pl i stronie internetowej szkoły www.malachin.edu.pl , a wykonane przez p. Michała Rytlewskiego  w Czasie Chojnic. i na stronie www.czas.tygodnik.pl

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel