mrowiecGratulacjeSzkoła 2Targi edukacyjne 2016_2Zakończenie roku

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkoły

We wtorek 27 września 2016 roku na stadionie MLKS Borowiak Czersk zostały rozegrane tegoroczne lekkoatletyczne mistrzostwa szkoły. Wzorem ubiegłorocznych zawodów były one zorganizowane wspólnie z Liceim Ogólnokształcącym im. Wincentego Pola z Czerska, Zawody były więc pojedynkiem lekkoatletycznym szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy Czersk co dało posmak prawdziwych zawodów niczym tych rozgrywanych na największych stadionach lekkoatletycznych świata w ramach zawodów "Diamentowej Ligii"  Nasi sportowcy nie osiągają jeszcze tak świetnych wyników jak zawodowcy, ale  rywalizacja z kolegami i koleżankami z własnej i sasiedniej szkoły była równie zacięta  jak ta z prawdziwych zawodów, a że pogoda była przy tym wyjątkowo łaskawa toteż padło sporo wartościowych wyników i przede wszystkim padły kolejne rekordy szkoły.

Zdjęcia z zawodów możecie jak zwykle zobaczyć w naszej GALERII !!! .