GratulacjeZakończenie rokuSzkoła 1Szkoła 2Targi edukacyjne 2016_2

Aktualności

Gramy finał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców w Kwidzynie

Jesteśmy po raz trzeci z rzędu w finale wojewódzkim licealiady młodzieży szkolnej w piłce ręcznej chłopców, który tradycyjnie rozgrywany jest w Kwidzynie. Gra 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. Po losowaniu trafiliśmy do grupy B wraz z drużynami z Tczewa i Słupska. W grupie A znalazły się drużyny z Kwidzyna, Gdańska i Wejherowa. Właśnie trwa pierwsze spotkanie pomiędzy Drużynami z Tczewa i Słupska jest 20-sta minuta meczu, Tczew prowadzi 16 : 11.

Tczew wygrał 25 : 17 Teraz nasza kolej. Gramy z drużyną ze Słupska Jest 21 minuta meczu i prowadzimy 11 : 8 ale mecz jest niezwykle wyrównany i zacięty.

25-ta minuta meczu jest 14 : 10 dla nas Robi się nerwowo jest 14 : 13 w 27-mej minucie meczu Prowadzimy tylko jedna bramką

UF! wygraliśmy 16 : 14 a to oznacza, że czwarte miejsce już mamy bo Słupsk przegrał dwa mecze!!!

Teraz chwila przerwy i po niej mecz o pierwsze miejsce w grupie z Tczewem. Oj będą emocje!