Szkoła 2mrowiecZakończenie rokuSzkoła 1Targi edukacyjne 2016_2

Nowy plan lekcji na II semestr roku szkolnego 2021/2022 oraz ważne uwagi do tego planu!

Od poniedziałku 24 stycznia 2022 r rozpoczynamy II semestr. roku szkolnego 2021/2022. W związku z istotnymi zmianami w planie nauczania klasy maturalnej 4TEI zachodzi konieczność pewnej korekty dotychczsowego planu lekcji.

Z nowym planem lekcji mozecie zapoznać się już dziś klikając na ponoższy link

PLAN LEKCJI NA 2 SEMESTR - od poniedziałku 24 stycznia 2022

lub wybierająć z górnego menu DLA UCZNIÓW opcję PLAN LEKCJI

Ważna uwaga do planu jest taka, że:

klasy 1B, 1C, 1D i 1E w piątki mają lekcje co 2 tygodnie i w II semestrze przychodzą do szkoły w następujące piątki: 04.II, 04.III, 18.III, 01.IV, 22.IV, 06.V, 20.V oraz  03.VI 2022 roku.
W pozostałe piątki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

Również klasy 3BG, 3CG i 3DG w piątki chodzą do szkoły naprzemiennie co 2 tygodnie i w II semestrze przychodzą do szkoły w następujące piątki: 28.I, 11.II, 11.III, 25.III, 08.IV, 29.IV, 13.V, 27.V oraz  10.VI 2022 roku.
W pozostałe piątki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywają się co 2 tygodnie to lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach piątkowego planu lekcji, będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu (w programie do tworzenia planu lekcji nie można ich wpisać, stąd puste pola)

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktycznej nauce zawodu. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Proszę o dokładne przestudiowanie wprowadzinych w planie lekcji zmian i życzę wszystkim uczniom ZS w Malachinie w II semestrze najlepszych ocen na jakie was stać, a wierzę, że stać was na o wiele lepsze oceny niż te otrzymane w I semestrze !

wicedyrektor