Zakończenie rokuTargi edukacyjne 2016_2mrowiecSzkoła 2Gratulacje

Aktualności

Futsal - gramy dalej!

Dziś 19 listopada br. w hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku odbył się półfinał powiatowy Licealiady Młodzieży Szkolnej w futsalu. Tradycyjnie w tym etapie rozgrywek drużyna naszej szkoły rywalizowała z drużynami LO Czersk i ZSP Brusy. Pierwszy mecz rozegrały ZSP Malachin z LO Czersk i ku naszej rozpaczy zakończył się on zwycięstwem drużyny LO 2:0. W drugim meczu pomiędzy LO Czersk i ZSP Brusy padł remis 1:1 i już wiadomo było, że nasza szkoła nie może tym razem zająć pierwszego miejsca. Pozostała zatem walka z ZSP Brusy o drugie miejsce premiowane barażem czyli dodatkowymi rozgrywkami o wejście do finału, które będą miały miejsce 27 listopada w Chojnicach. Ale żeby do nich przystąpić trzeba było wygrać z Brusami. I tak się stało. To było najlepsze spotkanie turnieju. Nasza drużyna wygrała 10:3!!! Jedziemy do Chojnic!
Bramki dla naszej szkoły strzelali: Damian  Andrzejewski 4,  Paweł Kuś 2, Łukasz Gliniecki, Mateusz Drążek, Błazej Jasnoch i Jakub Pstrąg po 1.

GRATULUJEMY!!!   i czekamy na dobry występ w Chojnicach .

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Drążek, Maksymilian Keister, Sławomir Lipski, Damian Kaszubowski, Mateusz Remisz, Burchardt Patryk, Kuś Paweł, Piotr Karczyński,Jakub Pstrąg, Błażej Jasnoch, Łukasz Gliniecki i Damian Andrzejewski.

tn_img_2514.jpg - 22.82 Kb

Aby zobaczyć więcej zdjęć zapraszamy do naszej GALERII