GratulacjeSzkoła 2Zakończenie rokumrowiecTargi edukacyjne 2016_2

Wykaz podreczników dla klas pierwszych na rok szkolny 2014/2015

W lewym menu w sekcji dla ucznia znajdziecie link do wykazu podręczników dla klas pierwszych, które rozpoczną naukę w naszej szkole w dniu 1 września 2014 roku. Wprawdzie zostało jeszcze trochę wakacji, ale decyzji o zakupie podręczników może nie warto odkładać na ostatnia chwilę. Wykaz zawiera tylko podręczniki do kształcenia ogólnego. O potrzebnych podręcznikach do kształcenia zawodowego zostaniecie poinformowani na początku września przez nauczycieli przedmiotów zawodowych więc z zakupem tych podręczników proszę się na razie wstrzymać. Życzę wszystkim przyjętym do klas pierwszych ZSP w Malachinie uczniom wspaniałej drugiej części wakacji. Odpoczywajcie i nabierajcie sił. Do zobaczenia 1 września 2014 r.

wicedyrektor Waldemar Czapiewski