GratulacjeSzkoła 2mrowiecZakończenie rokuTargi edukacyjne 2016_2

21 Akcja krwiodawstwa w ZSP w Malachinie

10 czerwca 2013 r. do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie już po raz 21 ( licząc od 2008 roku ) przyjechali pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku. Pobór krwi odbywał się w pomieszczeniach Sali sportowej, tym razem bez udziału mobilnego punktu poboru krwi czyli tzw. krwiobusu. W  akcji wzięło udział 45 osób, w tym 5 nauczycieli, 2 rodziców , 5 absolwentów  i 33 uczniów , którzy oddali dokładnie 17, 55 litra krwi. Wszystkim tym, którzy w tym roku i poprzednich latach oddali swoją krew, bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy na koleje akcje , ale już po wakacjach, w nowym roku szkolnym 2013/2014! Przypomnijmy w szkolnym akacjach krwiodawstwa, licząc od 2008r, uczniowie, absolwenci, nauczyciele oraz zaprzyjaźnione z ZSP w Malachinie osoby  oddały już prawie 350 litrów krwi! Głównym, szkolnym koordynatorem akcji krwiodawstwa jest p. Kamila Cierzan-Czapiewska.

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZSP w Malachinie

W naszej galerii jak zwykle możecie zobaczyć zdjęcia z tej akcji!